GROPADA 10/1  - CLASSIFICHE / REZULTATI         
                 
GRUPPI  / SKUPINE              
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Alberto e Corrado Versolato SSD Gaja ITA 0.01.00 0.17.37 0.16.37 20
2 Valentina  Loredan e comp. SSD Gaja ITA 0.39.00 0.57.02 0.18.02 17
3 Daniele Curzi + fam SSD Gaja ITA 0.15.00 0.34.23 0.19.23 15
4 Andrea  Passerini + fam SSD Gaja ITA 0.57.00 1.27.54 0.30.54 13
5 Marco Spetti + fam SSD Gaja ITA 0.55.00 1.28.10 0.33.10 12
6 Mara Mauri + fam Cai XXX Ottobre ITA 0.43.00 1.23.40 0.40.40 11
7 Enrico e Stella Cignini  Cai XXX Ottobre ITA 0.53.00 1.34.53 0.41.53 10
8 Stefano Russo + fam Cai XXX Ottobre ITA 0.49.00 1.34.53 0.45.53 9
                 
CATEGORIA: RR – RAGAZZI / KATEGORIJA: RR – MLADINCI (1 km)          
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Lorenzo Obersnel GO CAI Monfalcone ITA 0.23.00 1.14.00 0.51.00 20
2 Francesca Tarabocchia Cai XXX Ottobre ITA 0.09.00 1.12.03 1.03.03 17
2 Beatrice Chierego Cai XXX Ottobre ITA 0.09.00 1.12.03 1.03.03 17
                 
CATEGORIA: MC – CORTO UOMINI/ KATEGORIJA: MC – KRAJŠA MOŠKI (1,2 km)      
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Martin Jez OK Nova Gorica SLO 0.33.00 0.45.56 0.12.56 20
2 Luka Stor OK Nova Gorica SLO 0.41.00 0.56.40 0.15.40 17
3 Giancarlo Pasquotto SSD Gaja ITA 0.29.00 0.46.50 0.17.50 15
4 Urban Batič OK Nova Gorica SLO 0.21.00 0.42.04 0.21.04 13
5 Maj Peter Pahor OK Nova Gorica SLO 0.25.00 0.46.07 0.21.07 12
6 Danijel Sever OK Nova Gorica SLO 0.05.00 0.29.37 0.24.37 11
7 Francesco Viviani Cai XXX Ottobre ITA 0.35.00 1.04.48 0.29.48 10
8 Jan Likar OK Nova Gorica SLO 0.37.00 1.17.58 0.40.58 9
                 
CATEGORIA: WC – CORTO DONNE / KATEGORIJA: WC – KRAJŠA ŽENSKE (1,2 km)
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Maria Elena  Simonelli Semiperdo ITA 1.11.00 1.25.42 0.14.42 20
2 Nina Crnigoj OK Nova Gorica SLO 0.13.00 0.28.59 0.15.59 17
3 Irene Viviani Cai XXX Ottobre ITA 0.51.00 1.10.12 0.19.12 15
4 Katarina Novak OK Nova Gorica SLO 0.17.00 0.38.04 0.21.04 13
5 Marija Kovač OK Nova Gorica SLO 0.45.00 1.08.18 0.23.18 12
                 
                 
CATEGORIA: MB – MEDIO UOMINI /KATEGORIJA: MB – SREDNJA MOŠKI (3,1 km)      
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Matjaž  Koprivc OK Azimut SLO 0.54.00 1.22.31 0.28.31 20
2 Guido Almerigogna SSD Gaja ITA 1.14.00 1.44.10 0.30.10 17
3 Elvio Cereser Corivorivo ITA 0.46.00 1.17.10 0.31.10 15
4 Nejc Kodrič OK Nova Gorica SLO 0.50.00 1.22.26 0.32.26 13
5 Paolo Pizzamus SSD Gaja ITA 0.10.00 0.42.33 0.32.33 12
6 Alberto  Fortunati Orienteering TS ITA 1.32.00 2.06.21 0.34.21 11
7 Mauro Felchero Friuli MTB ITA 1.40.00 2.14.48 0.34.48 10
8 Gianluca Leoni SSD Gaja ITA 0.58.00 1.36.19 0.38.19 9
9 Davide  Umari GO CAI Monfalcone ITA 1.36.00 2.14.44 0.38.44 8
10 Tomaž Orešnik OK Trzin SLO 1.22.00 2.02.30 0.40.30 7
11 Claudio Sepin SSD Gaja ITA 0.06.00 0.47.31 0.41.31 6
12 Fabio Angeli SSD Gaja ITA 0.02.00 0.46.26 0.44.26 5
13 Luca  De Barba SSD Gaja ITA 1.07.00 1.52.28 0.45.28 4
14 Paolo Scarpa GO CAI Monfalcone ITA 1.26.00 2.14.51 0.48.51 3
15 Marco Obersnel GO CAI Monfalcone ITA 0.42.00 1.36.17 0.54.17 2
16 Gianni Salaris Orienteering TS ITA 0.22.00 1.23.32 1.01.32 1
17 Giusto Almerigogna SSD Gaja ITA 0.18.00 1.20.00 1.02.00 1
18 Franco Gelsomino Orienteering TS ITA 1.38.00 3.04.42 1.26.42 1
  Giorgio Ghersi Orienteering TS ITA 1.10.00 1.46.14 PM  
                 
CATEGORIA: WB – MEDIO DONNE / KATEGORIJA: WB – SREDNJA  ŽENSKE (3,1 km)    
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Chiara de Cristini SSD Gaja ITA 1.28.00 2.05.21 0.37.21 20
2 Eva Orešnik OK Trzin SLO 1.06.00 1.44.57 0.38.57 17
3 Ana Čufer OK Nova Gorica SLO 1.34.00 2.13.23 0.39.23 15
4 Irma Pretnar OK Azimut SLO 1.02.00 1.50.58 0.48.58 13
5 Vlasta Jarc GO CAI Monfalcone ITA 0.14.00 1.05.59 0.51.59 12
6 Mojca Blažič OK Perkmandeljc SLO 1.58.00 2.52.24 0.54.24 11
7 Antonella  Sinigaglia SSD Gaja ITA 1.30.00 2.29.48 0.59.48 10
8 Donatella Gratton Cai XXX Ottobre ITA 0.28.00 1.35.02 1.07.02 9
9 Lisa Salaris Orienteering TS ITA 0.38.00 1.46.12 1.08.12 8
10 Fiorella Lin Semiperdo ITA 0.30.00 1.44.39 1.14.39 7
11 Adriana  Donini SSD Gaja ITA 0.26.00 2.00.43 1.34.43 6
  Helen  White Cai XXX Ottobre ITA 2.02.00 2.51.54 PM  
                 
CATEGORIA: MA – LUNGO UOMINI / KATEGORIJA: MA – DOLGA MOŠKI (3,5 km)      
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Rok Močnik OK Azimut SLO 2.12.00 2.34.07 0.22.07 20
2 Janez Pretnar OK Azimut SLO 0.08.00 0.34.56 0.26.56 17
3 Cesare Tarabocchia Cai XXX Ottobre ITA 0.32.00 1.03.48 0.31.48 15
4 Silvij Močnik OK Azimut SLO 2.06.00 2.39.09 0.33.09 13
5 Lorenzo Bartulovich SSD Gaja ITA 1.20.00 1.53.22 0.33.22 12
6 Marko Orešnik OK Trzin SLO 0.12.00 0.46.19 0.34.19 11
7 Fulvio Apollonio Corivorivo ITA 1.42.00 2.18.10 0.36.10 10
8 Piero Giudici Orienteering TS ITA 1.16.00 1.53.46 0.37.46 9
9 Igor Bončina OK Azimut SLO 1.00.00 1.39.11 0.39.11 8
10 Andrea  Rivetta Semiperdo ITA 0.00.00 0.39.13 0.39.13 7
11 Massimo Mosca Cai XXX Ottobre ITA 0.48.00 1.27.16 0.39.16 6
12 Marco Dorigo Cai XXX Ottobre ITA 0.16.00 0.55.32 0.39.32 5
13 Stanko Čufer OK Nova Gorica SLO 0.24.00 1.03.44 0.39.44 4
14 Roman Sladič OK Perkmandeljc SLO 1.56.00 2.36.21 0.40.21 3
15 Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc SLO 1.54.00 2.35.59 0.41.59 2
16 Marco Ongaro US Primiero ITA 1.18.00 2.00.33 0.42.33 1
17 Franco Obersnel GO CAI Monfalcone ITA 1.12.00 1.55.05 0.43.05 1
18 Marino Tarabocchia Cai XXX Ottobre ITA 1.08.00 1.54.59 0.46.59 1
19 Davide  Chiocca GO CAI Monfalcone ITA 0.52.00 1.39.14 0.47.14 1
20 Paolo Viviani Cai XXX Ottobre ITA 1.52.00 2.41.35 0.49.35 1
21 Fiorenzo Ruzzier SSD Gaja ITA 0.04.00 0.57.54 0.53.54 1
22 Gianfranco Siega GO CAI Monfalcone ITA 1.24.00 2.20.31 0.56.31 1
23 Mauro Clemente SSD Gaja ITA 1.46.00 2.42.39 0.56.39 1
24 Franco Valli GO CAI Monfalcone ITA 0.28.00 1.44.29 1.16.29 1
25 Jan Patrick Kariž CAI CIM SAG ITA 1.52.00 3.15.28 1.23.28 1
                 
CATEGORIA: WA – LUNGO DONNE / KATEGORIJA: WA – DOLGA ŽENSKE (3,5 km)      
Pos.
Uvrstitev
Nome
Ime
Cognome
Priimek
Societŕ
Klub
  Partenza
Štart
Arrivo
Cilj
Tempo
Čas
Punti
Točke
1 Giada Franz Semiperdo ITA 2.00.00 2.33.34 0.33.34 20
2 Tanja Pretnar OK Azimut SLO 0.20.00 0.54.31 0.34.31 17
3 Eva Kailbauer Cai XXX Ottobre ITA 2.04.00 2.40.52 0.36.52 15
4 Valeria Grisoni Semiperdo ITA 1.04.00 1.42.44 0.38.44 13
5 Marta Pacor SSD Gaja ITA 0.06.00 0.46.23 0.40.23 12
6 Cristina Grabar US Primiero ITA 1.44.00 2.24.32 0.40.32 11
7 Cristina Ruini Cai XXX Ottobre ITA 0.56.00 1.45.42 0.49.42 10
8 Sara Gaion Orienteering TS ITA 0.40.00 1.32.49 0.52.49 9