CIOC / ZKOP 13 - CLASSIFICHE / REZULTATI

M LUNGO - DOLGA Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Priimek / Ime Klub              
 1 MUKHIDINOV Serhiy FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 100.000 100.000 100.000 300.000 300.000
2 PALUSA Sergio GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 30.147 48.020 58.680 64.380 201.227 30.147 171.080
3 BARTULOVICH Antenore SSD Gaja - Sezione Orientamento 30.406 53.520 61.050 144.976 144.976
4 LEONI GIANLUCA SSD Gaja - Sezione Orientamento 35.723 44.184 37.260 50.530 167.697 35.723 131.974
5 CLEMENTE Mauro SSD Gaja - Sezione Orientamento 40.693 38.487 52.320 131.500 131.500
6 PIZZAMUS Paolo SSD Gaja - Sezione Orientamento 37.516 45.453 29.310 43.410 155.689 29.310 126.379
7 RIVETTA ANDREA A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 53.995 51.900 105.895 105.895
8 PACOR FULVIO SSD Gaja - Sezione Orientamento 40.571 60.480 101.051 101.051
9 ROJC IZTOK O.K. POLARIS 100.000 100.000 100.000
10 PACASSO Alessandro A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 39.749 58.036 97.785 97.785
11 CAFAGNA Michele ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 19.274 18.997 33.210 38.400 109.881 18.997 90.884
12 DE LUISA Marko SSD Gaja - Sezione Orientamento 21.506 0.000 32.530 29.550 83.586 83.586
13 CIGNINI Enrico GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 29.406 47.890 77.296 77.296
14 PIPOLO SILVERIO SSD Gaja - Sezione Orientamento 0.000 15.886 25.260 27.480 68.626 68.626
15 PETROVIC BLAZ OK POLARIS 65.778 65.778 65.778
16 SIEGA Gianfranco SSD Gaja - Sezione Orientamento 14.241 16.270 34.660 65.171 65.171
17 VUKAJLOVIC VLADO OK AZIMUT 31.201 30.488 61.689 61.689
18 DEPAOLI Lorenzo U.S. PRIMIERO A.S.D. 60.880 60.880 60.880
19 TOFFANIN Fabio SSD Gaja - Sezione Orientamento 28.092 30.530 58.622 58.622
20 BACNAR JANKO OK AZIMUT 58.341 58.341 58.341
21 ORLER Patrizio U.S. PRIMIERO A.S.D. 56.530 56.530 56.530
22 MARIN Christian A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 21.498 34.076 55.574 55.574
23 JAZBAR JOZKO OK AZIMUT 53.995 53.995 53.995
24 GIUDICI PIERO ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 36.204 17.660 53.864 53.864
25 PETROVIC DUSAN OK POLARIS 53.251 53.251 53.251
26 CUFER STANKO AJDOVSCINA 52.951 52.951 52.951
27 KENDA KLEMEN OK AZIMUT 52.851 52.851 52.851
28 DE LUISA ANDRAŽ SSD Gaja - Sezione Orientamento 51.821 51.821 51.821
29 SYLVESTER Mark GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 29.864 21.880 51.744 51.744
30 PAVAN Marco A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 49.420 49.420 49.420
31 PREDONZANI Livio GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 47.194 47.194 47.194
32 PRIMOZIC ALIOSA OK AZIMUT 41.695 41.695 41.695
33 CIMERMAN JANEZ OK AZIMUT 41.272 41.272 41.272
34 FOSCHIAN ANDREA A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 39.888 39.888 39.888
35 CUFER DAVID AJDOVSCINA 36.584 36.584 36.584
36 DORIGO Marco GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 35.267 35.267 35.267
37 ONGARO Marco U.S. PRIMIERO A.S.D. 33.749 0.000 33.749 33.749
38 VIVIANI Paolo Daniele GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 31.021 0.000 31.021 31.021
39 WENDLER Adriano GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 29.557 29.557 29.557
40 LUIN RINALDO SSD Gaja - Sezione Orientamento 28.280 28.280 28.280
41 ZONATO Stefano ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIE 28.220 28.220 28.220
42 KACIN VOJKO OK AZIMUT 27.203 27.203 27.203
43 ALMERIGOGNA Guido SSD Gaja - Sezione Orientamento 27.069 0.000 27.069 27.069
44 FURLANI ALFREDO GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 25.310 25.310 25.310
45 KETE IVAN AJDOVSCINA 18.950 18.950 18.950
46 MARUSSIG MAURIZIO FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 8.310 8.310 8.310
UMARI Davide SSD Gaja - Sezione Orientamento 0.000 0.000 0.000


W LUNGO - DOLGA Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Priimek / Ime Klub              
1 HECHICH Marirosa A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 84.817 96.643 56.270 100.000 337.730 56.270 281.460
2 KUZMIN Anka A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 84.482 92.748 62.390 73.320 312.940 62.390 250.550
3 ZAMBIASI Clizia A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 100.000 93.660 193.660 193.660
4 SCOLINI CAMILLA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 100.000 91.260 191.260 191.260
5 GAION Sara ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 39.703 62.574 36.224 138.501 138.501
6 GRABAR Cristina U.S. PRIMIERO A.S.D. 80.648 54.200 134.848 134.848
7 RUZZIER Margherita GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 47.153 70.810 117.963 117.963
8 RUINI Cristina GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 60.066 56.210 116.276 116.276
9 FLASKER AJDA OK AZIMUT 100.000 100.000 100.000
10 KAILBAUER Eva GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 82.670 82.670 82.670
11 MANTOVANI Antonella GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 42.036 42.036 42.036


M MEDIO - SREDNJA Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Priimek / Ime Klub              
1 MARGIORE Andrea ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 99.027 100.000 100.000 299.027 299.027
2 FERLUGA Peter SSD Gaja - Sezione Orientamento 88.654 69.820 100.000 258.474 258.474
3 FELCHERO Mauro FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 71.266 57.609 62.430 191.305 191.305
4 VENIR Raffaele A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 73.633 42.253 58.170 0.000 174.056 174.056
5 FONTANOT Daniele GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 34.293 36.367 47.280 87.130 205.070 34.293 170.777
6 CORREDIG Antonino A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 53.507 52.615 38.080 144.202 144.202
7 KOVACIC Filippo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 44.505 24.788 70.890 140.183 140.183
8 RUZZIER FIORENZO SSD Gaja - Sezione Orientamento 19.026 53.840 58.070 130.936 130.936
9 BONFIGLIOLI Leonardo SSD Gaja - Sezione Orientamento 48.515 39.934 34.450 122.899 122.899
10 ASLANYAN Tigran GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 38.903 70.690 109.593 109.593
11 STURNI MATTEO ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 40.438 68.580 0.000 109.018 109.018
12 FOSCHIAN Andrea A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 100.000 100.000 100.000
13 GHERSI Giorgio ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 45.043 54.740 99.783 99.783
14 FORTUNATI ALBERTO ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 56.958 42.400 99.358 99.358
15 COREN DIEGO SSD Gaja - Sezione Orientamento 34.357 25.630 31.780 91.767 91.767
16 PIPOLO Giulio SSD Gaja - Sezione Orientamento 18.299 18.035 39.140 30.750 106.224 18.035 88.189
17 MITRI Denis A.S.D. GR. SPORTIVO NORDESTARCENTO 77.549 77.549 77.549
18 PETROVIC GASPER OK POLARIS 75.579 75.579 75.579
19 FIDEL MATTEO SSD Gaja - Sezione Orientamento 45.505 29.370 74.875 74.875
20 CECON Alessandro FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 71.920 71.920 71.920
21 CERIN BOSTIAN OK TIVOLI 71.512 71.512 71.512
22 SERGAS MAURO GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 69.624 69.624 69.624
23 DONOLO Mattia A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 60.598 60.598 60.598
24 MATTIONI Flavio A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 59.496 59.496 59.496
25 CECCONE Giulio GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 59.390 59.390 59.390
26 GERMANI Marko SSD Gaja - Sezione Orientamento 58.717 58.717 58.717
27 LOI CORRADO SSD Gaja - Sezione Orientamento 8.783 17.590 29.820 56.193 56.193
28 NOVOKSHONOV Oleksii FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 9.449 0.000 46.330 55.779 55.779
29 SEDEJ VLADO OK AZIMUT 52.748 52.748 52.748
30 CERESER Elvio CORIVORIVO ORIENTEERING A.S.D. 51.260 51.260 51.260
31 BERTONI MARIO ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 21.941 27.030 48.971 48.971
32 LAPAJNE JANKO OK AZIMUT 48.681 48.681 48.681
33 FABBRO Giacomo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 46.849 46.849 46.849
34 LAKOVICH PAOLO A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 45.890 45.890 45.890
35 UMARI Davide SSD Gaja - Sezione Orientamento 45.466 45.466 45.466
36 CIMAROSTI Marco A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 41.644 41.644 41.644
37 ZAMBIASI Alberto ORIENTEERING CLUB PREDAJA 41.590 41.590 41.590
38 GONZALEZ SALGADO David  GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 40.630 40.630 40.630
39 GULIC FRANCESCO SSD Gaja - Sezione Orientamento 40.330 40.330 40.330
40 PRADOLIN Alessandro A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 39.452 39.452 39.452
41 ADRIANO WENDLER GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 36.942 36.942 36.942
42 CEREATTI ROBERTO FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 34.690 34.690 34.690
43 SEDMAK OLAF SSD Gaja - Sezione Orientamento 31.900 31.900 31.900
44 SPONZA Andrea SSD Gaja - Sezione Orientamento 0.000 0.000 0.000 28.380 28.380 28.380
45 MATHUNJJWA SAKHILE GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 26.300 26.300 26.300
46 PECORARI ALESSANDRO A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 25.880 25.880 25.880
47 VISINTIN LUCA SSD Gaja - Sezione Orientamento 25.858 25.858 25.858
48 MARION FABIO SSD Gaja - Sezione Orientamento 3.660 22.150 25.810 25.810
49 TEOH LIN GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 24.421 24.421 24.421
50 JEMEC SEBASTJAN GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 23.323 23.323 23.323
51 LENARDUZZI Fulvio A.S.D. ORIENTEERING SCHOOL FRIULI  22.420 22.420 22.420
52 SLEJKO NIK AJDOVSCINA 21.367 21.367 21.367
53 STERLE Giulio GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 20.390 20.390 20.390
54 CERIN ALES OK TIVOLI 20.118 20.118 20.118
55 PAHOR NEJC AJDOVSCINA 17.688 17.688 17.688
56 GELSOMINO Franco ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 15.227 15.227 15.227
57 COVACICH Roberto SSD Gaja - Sezione Orientamento 14.841 14.841 14.841
58 D'INNOCENTE Luca A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 14.231 14.231 14.231
59 WOLFGER ALEXANDER GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 13.425 13.425 13.425
60 TONKS ADAM GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 12.654 12.654 12.654
61 RIJAVEC JURE AJDOVSCINA 10.994 10.994 10.994
INSINGA LIVIO SSD Gaja - Sezione Orientamento 0.000 0.000 0.000
PAHOR MAJ PETER AJDOVSCINA 0.000 0.000 0.000
PERESSON Nico A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0.000 0.000 0.000
ROUSSEAU SEBASTIEN GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 0.000 0.000
VIDALI Jernej SSD Gaja - Sezione Orientamento 0.000 0.000 0.000
COLOMBO CRISTIANO A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0.000 0.000 0.000


W MEDIO - SREDNJA Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Priimek / Ime Klub              
1 NOVOKSHONOVA Oleksandra FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 100.000 100.000 100.000 300.000 300.000
2 ZACCHIGNA Serena ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 0.000 71.529 34.560 100.000 206.089 206.089
3 SEPIN Chiara SSD Gaja - Sezione Orientamento 56.759 56.710 85.840 199.309 199.309
4 DE CRISTINI Chiara SSD Gaja - Sezione Orientamento 53.228 39.340 95.260 187.828 187.828
5 SIMONELLI MARIA ELENA A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 37.480 72.527 46.390 156.397 156.397
6 ROVERE Francesca SSD Gaja - Sezione Orientamento 38.164 30.020 67.750 135.934 135.934
7 RUZZIER MARGHERITA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 80.827 80.827 80.827
8 GHERSI ALICE ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 69.840 69.840 69.840
9 LIN FIORELLA A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 21.660 44.400 66.060 66.060
10 GAMS ANNA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 50.690 50.690 50.690
11 RADOVAN EMA OK POLARIS 47.167 47.167 47.167
12 CIBIN IRENE GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 44.856 44.856 44.856
13 MATTIOLI EMMANUELA SSD Gaja - Sezione Orientamento 28.875 15.690 44.565 44.565
14 VISINTIN Federica A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 26.730 17.563 44.293 44.293
15 XAUSA Gabriella FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 41.431 41.431 41.431
16 ANTONELLA MANTOVANI GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 41.220 41.220 41.220
17 SALARIS LISA ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 39.101 39.101 39.101
18 DINI MICHELA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 38.360 38.360 38.360
19 MARCANTONI Antonella U.S. PRIMIERO A.S.D. 35.750 35.750 35.750
20 CRISANAZ MARIELLA SSD Gaja - Sezione Orientamento 6.917 0.000 22.580 29.497 29.497
21 GRATTON DONATELLA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 24.550 24.550 24.550
22 FERRO Marisa A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0.000 20.074 0.000 20.074 20.074
23 KETE JANA AJDOVSCINA 15.785 15.785 15.785
24 DONOLO Elisa A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 15.329 15.329 15.329
25 DE CATA MONICA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 7.547 7.547 7.547
STRUKEL Giuliana GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 0.000 0.000
BERNARDI Giulia GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 0.000 0.000
PAVLOVA SIYANA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 0.000 0.000
DORLANDO CRISTINA FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 0.000 0.000 0.000


M CORTO  / KRAJŠA Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Priimek / Ime Klub              
1 VIVIANI FRANCESCO GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 98.952 95.615 13.030 100.000 307.597 13.030 294.567
2 ALMERIGOGNA Giusto SSD Gaja - Sezione Orientamento 63.577 72.184 31.280 52.000 219.041 31.280 187.761
3 VALENTE Sebastiano GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 100.000 34.892 38.230 173.122 173.122
4 HAREJ Alessandro GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 72.715 54.067 23.830 150.612 150.612
5 MATHUNJJWA SAKHILE GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 100.000 24.970 124.970 124.970
6 GONZALEZ SALGADO David  GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 43.348 36.591 24.970 104.909 104.909
7 RATTENNI SIMONE FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 100.000 100.000 100.000
8 CURZI Moreno SSD Gaja - Sezione Orientamento 50.174 35.880 86.054 86.054
9 GULIC FRANCESCO SSD Gaja - Sezione Orientamento 55.519 27.380 82.899 82.899
10 SEVER MATIC AJDOVSCINA 79.840 79.840 79.840
11 CURZI Daniele SSD Gaja - Sezione Orientamento 45.444 29.611 75.055 75.055
12 SLOKAR URBAN AJDOVSCINA 73.469 73.469 73.469
13 VIVIANI DAMIANO GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 58.213 58.213 58.213
14 VIDALI Jernej SSD Gaja - Sezione Orientamento 33.470 33.470 33.470
15 CONCINA Riccardo SSD Gaja - Sezione Orientamento 12.960 19.190 32.150 32.150
16 SLAMIC BOR AJDOVSCINA 28.984 28.984 28.984
17 COREN FRANCESCO SSD Gaja - Sezione Orientamento 28.860 28.860 28.860
18 POLDRUGO Pierpaolo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 26.810 26.810 26.810
19 CISEK MARIO SSD Gaja - Sezione Orientamento 26.540 26.540 26.540
20 TITIZ Murat mert GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 19.380 19.380 19.380
21 CENCI GABRIEL GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 11.610 11.610 11.610
22 LEONI MARCO SSD Gaja - Sezione Orientamento 10.869 10.869 10.869
CADALINO DANIELE A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0.000 0.000 0.000


W CORTO  / KRAJŠA Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Priimek / Ime Klub              
1 TARABOCCHIA Francesca GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 100.000 100.000 65.890 265.890 265.890
2 PETRUCCO Roberta SSD Gaja - Sezione Orientamento 100.000 100.000 200.000 200.000
3 PIPOLO JOSHNA SSD Gaja - Sezione Orientamento 15.809 98.990 22.940 137.739 137.739
4 GAMS ANNA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 60.736 69.480 130.216 130.216
5 HAREJ DASA AJDOVSCINA 69.639 69.639 69.639
6 DONINI Adriana SSD Gaja - Sezione Orientamento 16.664 0.000 25.990 26.480 69.134 69.134
7 DALPIAZ DANIELA ORIENTEERING CLUB PREDAJA 61.750 61.750 61.750
8 VIVIANI Irene GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 57.044 57.044 57.044
9 CREVATIN PATRIZIA SSD Gaja - Sezione Orientamento 43.610 43.610 43.610
10 STRUKEL GIULIANA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 37.241 37.241 37.241
11 POMPILIO ELISA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 35.683 35.683 35.683
12 PARTESCANO ELENA SSD Gaja - Sezione Orientamento 34.670 34.670 34.670
13 POMPILIO CRISTINA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 33.106 33.106 33.106
14 GRATTON DONATELLA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 32.189 32.189 32.189
15 PODGORNIK EVA AJDOVSCINA 28.953 28.953 28.953
16 MORICONI MARTINA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 22.874 22.874 22.874
17 GAION CLAUDIA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 20.968 20.968 20.968
18 MARTINIS Andreina SSD Gaja - Sezione Orientamento 16.538 16.538 16.538
19 MOYO Thabile GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 14.681 14.681 14.681
20 GASPARDIS ELISABETTA SSD Gaja - Sezione Orientamento 8.116 8.116 8.116
21 FANTASIA ELENA SSD Gaja - Sezione Orientamento 7.997 7.997 7.997
22 MAHAPATRA SNEHA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 7.741 7.741 7.741
MEDVESCEK ANA AJDOVSCINA 0.000 0.000 0.000
DANDACH TAGHRID GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 0.000 0.000
DE LUISA TJAŠA SSD Gaja - Sezione Orientamento 0.000 0.000 0.000
COREN SARA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 0.000 0.000


GRUPPI - SKUPINE Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Primek / Ime Klub              
1 VISINTIN SABRINA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 100.000 44.330 144.330 144.330
2 FIDEL Matteo SSD Gaja - Sezione Orientamento 100.000 100.000 100.000
2 VISINTIN/DEPETRIS ecc. SSD Gaja - Sezione Orientamento 100.000 100.000 100.000
2 ARCANGELI SALVATORE A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 100.000 100.000 100.000
5 GEO LUCA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 5.608 65.370 70.978 70.978
6 COREN SARA SSD Gaja - Sezione Orientamento 69.616 69.616 69.616
7 IAGELLO ORTOLANI GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 68.221 68.221 68.221
8 COREN FRANCESCO SSD Gaja - Sezione Orientamento 31.008 36.710 67.718 67.718
9 STERLE GIULIO GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 64.040 64.040 64.040
10 MECHI ALAN GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 60.179 60.179 60.179
11 LA PORTA DANIEL ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 53.719 53.719 53.719
12 PELESSONI RENATO SSD Gaja - Sezione Orientamento 31.174 20.380 51.554 51.554
13 RIVETTA LISA A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 13.833 34.270 48.103 48.103
14 CAFAGNA ELISA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 38.230 38.230 38.230
15 STERLE DANIELE GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 34.654 34.654 34.654
16 COVACICH MATTEO SSD Gaja - Sezione Orientamento 32.455 32.455 32.455
17 SANTELLANI ANNA VACANTI 21.011 21.011 21.011
18 UMARI DAVIDE SSD Gaja - Sezione Orientamento 19.630 19.630 19.630
19 RAPOZZI PAOLA A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 18.380 18.380 18.380
20 VIVIANI DIANA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 17.252 17.252 17.252
21 SPETTI MICHELE SSD Gaja - Sezione Orientamento 16.961 16.961 16.961
22 MATTIOLI Emanuela SSD Gaja - Sezione Orientamento 16.560 16.560 16.560
23 CARLI ALINA SSD Gaja - Sezione Orientamento 15.720 15.720 15.720
24 DE LUISA Veronika SSD Gaja - Sezione Orientamento 14.243 14.243 14.243
25 MARGIORE ELENA E GIUDICI PIERO ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 0.000 14.110 14.110 14.110
26 FABBRO Luca A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 10.417 10.417 10.417
27 BALBI RUBEN GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 8.853 8.853 8.853
28 CESARIA ALESSANDRA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 8.329 8.329 8.329
29 PRAVATO Lorenza SSD Gaja - Sezione Orientamento 6.661 6.661 6.661
30 CALICI MARTINA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 5.170 5.170 5.170
VIVIANI DIANA E MARIA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0.000 0.000 0.000


RAGAZZI / MLADINCI Punti - Točke
    Cognome e Nome SocietÓ I II III IV Tot. S P
    Priimek / Ime Klub              
1 FONTANOT Luca GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 100.000 100.000 100.000 300.000 300.000
2 CIGNINI Stella GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 60.798 54.528 8.829 100.000 224.155 8.829 215.326
3 RIVETTA ALESSANDRO A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 15.158 37.145 73.240 125.543 125.543
4 ARCANGELI ERNESTO A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 92.381 92.381 92.381
5 COLOMBO IRIS A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 71.480 71.480 71.480
6 VIVIANI Maria GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 12.439 23.608 33.440 69.487 69.487
7 PECORARI IRIS AURORA A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 8.721 37.840 46.561 46.561
8 PIPOLO Joshna SSD Gaja - Sezione Orientamento 32.316 32.316 32.316
9 KOVIC KAROL NO CLUB 31.120 31.120 31.120
10 RUSSO ALESSIA GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 16.920 16.920 16.920
11 FERLUGA Nastja SSD Gaja - Sezione Orientamento 12.973 12.973 12.973
LAKOVICH ANDREJ A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0.000 0.000 0.000